Кенгаш депутатлари

Халқ депутатлари Термиз шаҳар Кенгаши депутатлари

РЎЙХАТИ

Фамилияси, исми ва отасининг исми

Эгаллаб турган лавозими

Телефони

округи

1

Мустафақулов Абдуқодир Джурахолович

Сурхондарё вилояти назорат-тафтиш бошқармасида бош назоратчи-тафтишчи

94-463-39-50

1-Гулираъно округи

2

Тўраева Дилафруз Шайдуллаевна

Термиз шаҳар “Саиджон музқаймоқлари” масъулияти чекланган жамияти ходимлар бўлими бошлиғи

93-795-37-77

2-Меҳробод округи

3

Шайманов Бобур Каримович

Сурхондарё сув қурилиш инвест Давлат унитар корхонаси молиялаштириш бўлими бош мутахассиси

93-790-35-39

3-Жуйижангал округи

4

Худойназаров Ойбек Абдуназарович

Фуқаролик жамияти шаклланишини мониторинг қилиш мустақил институти Сурхондарё вилоят ҳудудий бўлинмасининг фуқаролик жамияти институтлари ривожланишини мониторинг қилиш шуъбаси мудири

90-246-11-16

4-Мажнунтол округи

5

Қалқонов Исо Тўраевич

Термиз шаҳар “Диёр-Термиз” МЧЖ директори

90-246-61-00

5-Боғзор округи

6

Боқижонов Илхомжон Исмоилович

БИО ТЕХНО ЭКО” масъулияти чекланган жамияти ижрочи директори

93-796-99-99

6-Сурхон соҳили округи

7

Худайбердиев Исроил Буриевич

Термиз шаҳар ҳокими

93-610-81-81

7-А.Жомий округи

8

Чашев Илхом Арбобович

Ўзтрансгаз Сурхондарё вилояти газ таъминоти ҳудудий филиали бош ҳисобчиси

93-610-04-88

8-Эски шаҳар округи

9

Каримов Акбар

Сурхондарё вилояти ҳокимлиги ҳузуридаги Фуқароларнинг ўзини-ўзи бошқариш органлари ходимларининг малакасини ошириш бўйича ўқув курси директори

97-533-22-77

9-Шодлик округи

10

Алланазаров Мамарасул Мусулманкулович

Хусусийлаштириш, монополиядан чиқариш ва рақобатни ривожантириш Сурхондарё вилояти ҳудудий бошқармаси бошлиғи юридик бўлими бошлиғи

90-960-03-02

10-Турон округи

11

Салимов Комилжон Панжиевич

Музработ тумани ҳокимининг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари

91-576-48-26

11-Саховат округи

12

Рахмонов  Қурбон Қурбонназарович

Термиз Саноат ва транспорт касб-хунар коллежи директор ўринбосари

93-796-04-17

12-Дўстлик округи

13

Саматов Саидмурат Мамараджабович

Сурхондарё вилояти соғлиқни сақлаш бошқармаси бошлиғининг иқтисодиёт ва умумий ишлари бўйича ўринбосари

93-526-33-10

13-Маърифат округи

14

Турсунов Бахтиёр Джурабаевич

Термиз “Темир йўл сув таъминоти” шўъба корхонаси бошлиғи

91-578-42-77

14-Темир йўлчи округи

15

Хидиров Холмамат Джураевич

Термиз шаҳридаги 1- мактаб ўқитувчиси

91-586-78-69

15-Паттакесар округи

16

Абжалов Фаррух Сапарович

Ўзбекистон халқ демократик партияси Термиз шаҳар Кенгаши раиси

93-762-98-50

16-Аму соҳиллари округи

17

Файзуллаев Хикмат Бобоқулович

Термиз минтақавий темир йўл узелига қарашли Термиз алоқа ва ишорат корхонаси  бош ҳисобчиси

97-244-19-40

17-Шифокор округи

18

Ботиров Бозор Ишқобулович

Термиз Давлат университети  “Жисмоний тарбия назарияси ва методикаси” кафедраси ўқитувчиси

91-580-26-40

18-Наврўз округи

19

Махматмуродов Бўри Тошмуродович

Термиз темир йўл шифохонасида шифокор

93-637-60-09

19-Бўстон округи

20

Холмирзаева Феруза Абдуллаевна

Сурхондарё вилояти "Тасвирий ойина" ижодий уюшмаси бошқаруви раиси

90-226-64-65

20-Жайхун округи

21

Хайитова Мухайё Холмуродовна

Ўзбекистон Республикаси Туризмни ривожлантириш Давлат қўмитаси туристларни хизматини сифати ва хавфсизлигини таъминлаш бўлими бошлиғи

93-799-04-04

21-Ораста округи

22

Нормуродова  Дилбар Абдуқосимовна

Термиз шаҳридаги
 11-мактаб ўқитувчиси

90-747-39-45

22-Фарход округи

23

Рахмонов Акрам  Сатторович

Термиз шаҳар "Байналминал"  маҳалла фуқаролар йиғини раиси

90-746-13-13

23-Байналминал округи

24

Паянов Ишқобил Ниязович

Пенсияда

91-908-55-49

24-Алпомиш округи

25

Бозоров Салим Мирзақулович

Термиз шаҳар "Юлдуз"  маҳалла фуқаролар йиғини раиси

91-236-29-85

25-Юлдуз округи

26

Джураев Бунёд Шаниязович

Сурхондарё вилояти ҳокимлиги саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалиги масалалари  мажмуасининг 1-тоифали мутахассиси

93-637-00-01

26-Боғишамол округи

27

Сафаров Бахтиёр Саттарович

Термиз давлат университети Ўзбекистон тарихи кафедраси катта ўқитувчиси

90-226-77-06

27-Ўзбекистон округи

28

Абдуллаева Динора Рузиевна

Термиз шаҳридаги

24-мактабгача таълим муассасаси мудираси

90-245-55-45

28-Тупроққўрғон округи

29

Ашуров Бекмурод Хайитмуродович

Халқ депутатлари Термиз шаҳар Кенгашидаги Ўзбекистон “Адолат” СДП депутатлик гуруҳи раҳбари

91-231-52-74

29-Гулистон округи

30

Алиев Бахром Холназарович

Ангор тумани “Дўстлик” истироҳат боғи директори

93-610-73-73

30-Катта боғ округи